[FOTO] Četvrti put za redom turnir u Gabeli pripao Zrinjskom

14 Velj 2016
1403 puta
Piše: Čaportal Piše: Čaportal Foto: Čaportal

26. izdanje međunarodnog memorijalnog turnira Andrija Anković pripalo je nogometašima Zrinjskog.

Nakon izvođenja jedanaesteraca Zrinjski je pobijedio podgoričku Budućnost sa ukupnih 6:5.

Nogometaši mostarskog Zrinjskog realizirali su svih pet udaraca, za razliku od Budućnosti u kojoj je Burzanović promašio svoj prvi šut.

Od deset šansi koje je Zrinjski imao tijekom utakmice, uspjeli su realizirati samo jednu u 33. minuti u kojoj je uspješan bio Pero Stojkić.

Vodstvo mostaraca bilo je nepromijenjeno do 82. minute, kada se u gužvi najbolje snašao Vule Vujačić te izjednačio na 1:1.

Treće mjesto zauzela je Cibalija koja je u Međugorju pobijedila domaću ekipu GOŠK-a rezultatom 5:0.

Najbolji strijelac turnira je Jasmin Mešanović (Zrinjski), najbolji vratar Jasmin Agović (Budućnost Podgorica), a najbolji igrač Pero Stojkić (Zrinjski).

Igrač koji najviše sliči na Andriju Ankovića je Radomir Đalović (Budućnost), a domaći GOŠK dobio je titulu za fair-play.

- Email: capljinski.portal@gmail.com

- Mob: +387 63 808 889