HNK Višići uzeli puni plijen u Stocu

28 Ruj 2016
865 puta
visici.com visici.com

Nogometaši Višića su upisali novu pobjedu, prvu gostujuću, u ovoj sezoni. U Stocu je upisana sigurna pobjeda (3:1), a utakmica je mogla završiti i uvjerljivijom pobjedom.

Domaćini su poveli preko Amera Turajlića u 15. minuti, ali HNK Višići su do kraja poluvremena uspjeli preokrenuti rezultat. Najprije je na 1:1 izjednačio je ponajbolji igrač Višića u dosadašnjem dijelu prvenstva Petar Juras i to svojim četvrtim pogotkom u sezoni (23. minuta), a potom je u 36. minuti Osman Šoše postigao prelijep pogodak iz slobodnog udarca, a i njemu je to četvrti pogodak ove sezone. Pred kraj prvog poluvremena, točnije u 40. minuti  Jakov Kalfić je propustio realizirati najstrožu kaznu.

U drugom dijelu, za konačnih 3:1, pogodio je Jakov Kalfić, koji se tako barem djelomično iskupio za niz propuštenih prilika i izjednačio na listi strijelaca sa Šošom i Jurasom, naime i njemu je to četvrti pogodak sezone.

Iduću utakmicu Višići su trebali igrati na Čaerima protiv Jasenice, no Jasenica je nakon 4. kola odustala od natjecanja.